O NAS

masa architekci to pracownia założona w 2009 roku. Głównym założycielem jest Aleksandra Bosowska absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej, posiadająca bogate doświadczenie projektowe zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Aleksandra Bosowska jest aktywnym członkiem Izby Architektów RP , gdzie jest wpisana pod numerem SL-2060.

 

Przez lata swojej działalności pracownię tworzyli również liczni współpracownicy i partnerzy. Głównym profilem działalności jest projektowanie domów jednorodzinnych, obiektów usługowych, wnętrz mieszkalnych oraz publicznych, a także praca przy w projektach dotyczących obiektów zabytkowych, remontów kościołów, zamków oraz otoczenia tych obiektów.

 

Obecnie do grona współpracowników dołączył Bartosz Lange.

 

Największą przyjemność sprawia nam jednak projektowanie nowoczesnych wnętrz oraz budynków. Obsługę prowadzimy od momentu wyboru działki, lokalu lub mieszkania aż do chwili rozpoczęcia użytkowania zbudowanych lub przebudowanych obiektów.

 

Do każdego tematu podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, a doświadczenie oraz wiedza techniczna pozwala nam kompleksowo uczestniczyć i otoczyć opieką Inwestora w każdej fazie powstawania oraz realizacji projektu.