• projekt-wnetrza-restauracji
  • projekt-wnetrza-restauracji
  • projekt-wnetrza-restauracji
  • projekt-wnetrza-restauracji
  • projekt-wnetrza-restauracji

Lokalizacja: Ruda Śląska
Data Projektu: 2022
Status: Koncepcja

 

O temacie:

Planowana przez klienta restauracja będzie zlokalizowana w mieszkaniowej dzielnicy Rudy Śląskiej. Potocznie obszar ten nazywany jest „Końcówą” ponieważ znajduje się na końcu drogi dojazdowej, za rzeką Kłodnicą i dalej nie ma już nic. Osiedle to jest ubogie w rozrywkę oraz funkcje typu restauracja. Założeniem klienta jest wprowadzenie odrobiny życia w to miejsce, planowane jest podawanie śniadań, spotkania lokalnych społeczności, jakościowa kuchnia dla koneserów, ale i pierogi z omastą.

 

O projekcie:

W ramach projektu podzieliliśmy lokal na część związaną z obsługą kuchni i gości oraz część reprezentacyjną z salą konsumencką. We wnętrzu wydzieliliśmy osobne pomieszczenie, w którym zostanie postawiony duży stół dla większych grup gości.

 

O technologiach

Głównym założeniem projektu jest użycie przystępnych cenowo materiałów w atrakcyjny sposób. We wnętrzach pojawi się blacha rozbiórkowa, sklejka oraz wyposażenie z odzysku. Planujemy zachować oryginalną posadzkę lastriko, a meble znaleźć na dostępnych portalach sprzedażowych, wyremontować i nadać im spójnego charakteru.

Kategoria
projekt wnętrz, projekty usług