Projekt siłowni i sauny / przejęcie placu budowy

Opis projektu wnętrz

Już jakiś czas temu rozpoczęliśmy nowy temat dotyczący projektu wnętrz siłowni i sauny zlokalizowanych w Katowicach. Budynki znajdują się na terenie prywatnej działki i są uzupełnieniem do istniejącego na działce domu jednorodzinnego. Projekt można zobaczyć tutaj.

Projekt dotyczy aranżacji wnętrz siłowni i sauny. Projekt wnętrza zakłada wizualne połączenie wnętrz z tarasem zarówno sauny jak i siłowni. Drewniane podłogi w saunie są kontynuacją desek tarasowych, okładziny ścian to płytki typu terazzo. Przestrzeń jest elegancka i sprzyjająca wypoczynkowi. Natomiast w siłowni kolory są jasne, a posadzka w części przeznaczonej do ćwiczeń jest wykończona sportową podłogą typu PVC . Projekt w formie wizualizacji można podejrzeć tutaj.

prace budowlane

Stan w jakim przejęliśmy budowę nie wymagał wielu zmian w układzie funkcjonalnym budynku. Wszystkie ścianki działowe zostały już wykonane, instalacje elektryczna, wodna oraz CO zostały już położone. Dokonaliśmy drobnych korekt elektryki ponieważ tego wymagał docelowy projekt wnętrz. Po wykonaniu wizualizacji i ustaleniu projektu z Klientem przeszliśmy do etapu wyboru docelowych materiałów wykończeniowych, ale o tym będziemy pisać w kolejnych wpisach.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.